Kurumsal

Doğru zamanda, Doğru ekiple, Doğru işler yapıyoruz…

Göç Kardeşler İnşaat, güçlü yapılarından biri olarak, yılların tecrübesi pekişmiş şirket kültürü, sağlam temeller üzerine kurulmuş mali yapısı ve saygın kurum kimliği ile yapı sektörünün yenilikçi kuruluşlarındandır.

Göç Kardeşler İnşaat yönetim kurulu başkanı ve CEO’su Sayın Zekai Göç, 1985’te inşaat sektöründeki yerini çırak olarak almıştır.1987’de usta ve 1995 yılından itibaren ise taşeron olarak faaliyetlerini sürdürdü. 2009 yılında yurtiçi ve yurtdışı tecrübesini şirket çatısı altında sürdürme kararı alan Zekai Göç, Göç Kardeşler İnşaat San. İç-Dış Tic. Ltd. Şti.’ni kurmuştur. Şirket kısa zamanda mühim işlerin altına imzasını atarak sektörün parlayan yıldızları arasında yerini almayı başarmıştır. 2011 yılında edindiği iş tecrübesine dayanarak işçi kadrosunu genişletmiş, ihtiyaç duyulan araç ve gereçlerini de tamamlamıştır.

Göç Kardeşler İnşaat, misyon olarak emniyet, ekonomi ve estetik duygularını göz önüne alarak yapmış olduğu imalatlarda iş ve işçi güvenliğini esas almış, vermiş olduğu taahhütleri hiçbir gecikmeye mahal bırakmaksızın zamanında teslim etmiştir.

Firmamız mevcut kadrosu ve ekipmanları ile yurtiçi ve yurtdışı malzemeli veya malzemesiz yapılacak olan bütün işleri kaldırabilecek potansiyele sahip bulunmaktadır.

Göç Kardeşler İnşaat’ın, imzasını taşıyan projelerle seçkin ve önemli bir marka değeri meydana getirme konusunda da başarıya ulaşmıştır.

Şirketimiz uzmanlık ve tecrübesini, yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirdiği projelerle başarısını daha da ilerilere taşımaktadır. 1985 yılında gerçekleştirilen yeni yapılanmadan bu yana Göç Kardeşler İnşaat hizmetlerini geniş bir yelpaze çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Göç Kardeşler İnşaat kurulduğu günden bu yana inşa ettiği konut, alışveriş merkezi, hastane, eğitim binası, endüstriyel tesisler ve altyapı projeleriyle hayatın her sahasında yer almaktadır.

Başkandan

Tarih boyunca insan hayatında mimari yapının çok mühim bir yeri olmuştur. İlk zamanlar mağara kovuklarında başlayan mimari ve inşaat, uzay çağına geldiğimiz bu asırda teknolojinin ve bilimin en son imkânlarıyla aklın ve hayallerin ötesinde muhteşem şekiller almaya başlamıştır. Neredeyse inşaat sektörü kalkınmanın yapı taşlarından biri haline gelmiş; hızla değişen çağdaş dünyanın yeniden şekillenmesinde başrolü üstlenmiştir.

 

Bu hareketli ve canlı sektöre bizler de bir katkıda bulunmak için önce bir hayalle çıktık yola. Ancak bu yolda adımlarımızı her zaman gerçekçi ve sağlam atmaya çalıştık. İlk günden itibaren hedeflerimizi hep daha ileriye taşıdık. Hedeflerimize ulaştıkça ve başardıkça yeni hedefler belirledik. Beklentilere en doğru çözümler sunarken, gelişimde, başarıda, rekabette ve hizmette en iyi yere ulaşmaya devam ediyoruz.

Çok kısa bir zamanda yurtiçi ve yurtdışında, Asya’dan Orta Doğu’ya uzanan geniş bir coğrafyada konut, alışveriş merkezi, hastane, eğitim binası, endüstriyel tesisler ve altyapı gibi birbirinden farklı projelere imza atarak hayatın her sahasında yer almayı başardık.

Bu başarının arkasındaki en mühim unsur ise sektörün yozlaştığı, verilen sözlerin tutulmadığı bir devirde, verdiğimiz bütün sözlerin arkasında durmamız ve farkımızı ortaya koyarak kısa zamanda birçok başarılı projeyi saygı, güven ve sevgi çerçevesinde siz dostlarımızla birlikte başarmış olmamızdır. Zira müteahhitlik her şeyden önce, projelerin özündeki mucitliğe saygı göstermeyi gerektirir.

Çünkü projenin kırılma noktası onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek söz konusu duyarlılıktır. İşte karşılıklı olarak büyüyen bu güven duygusu sayesinde marka değerimiz de büyüdü. Sağlam temeller üzerine kurduğumuz organizasyon yapımız, gelişmiş teknolojik ekipmanlarımız ve tecrübeli ekibimiz ile birlikte üstlendiğimiz projeleri üstün kalite ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile tamamlarken; projelerimizi hayata geçirirken edindiğimiz entellektüel birikimi geleceğe taşıyarak sürekli değişim ve gelişim içinde olmayı sürdüreceğiz.

Yaptığımız projeler, etkin iş, planlama, lojistik, kalite standardı ve karar alma merhalelerimiz, mucit çözümler, düşük inşaat maliyetleri ve üstün nitelikli yapılar olarak müşterilerimize doğrudan yansır. Çünkü bizler bilgi birikimimiz ve tecrübelerimizi müşterimizle paylaşarak aynı takımın üyesi kimliğiyle kol kola gayret gösteririz.

Değişim gelecekte bugünden daha çok hızlanacak, teknoloji bugün hayal edemediğimiz imkanlar sunacak. Fakat bakış açımızı, yeni teknikler veya kullandığımız malzemeler değil daima güvene dayalı ilişkilerimiz belirlemeye devam edecek.

Göç Kardeşler İnşaat olarak bizler proje teslimindeki hızımıza ve mühendislik becerilerimize güveniyoruz, çünkü işimizi doğru yapıyor ve verdiğimiz sözleri tutuyoruz. Çünkü bizler doğru zamanda, doğru ekiplerle, doğru işler yapıyoruz. Başarılarımızdan aldığımız teşvik ve güvenle uluslararası müşterilerimizle kurduğumuz uzun soluklu ilişkiler sayesinde gelecekte daha büyük başarılar elde etmeyi hedefliyoruz. Prensiplerimiz çerçevesinde kararlı ve büyük adımlar atarak kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz.

Geleceğin yeni hedeflerini hep birlikte saygı, sevgi ve güvenle karşılayacak ve projelerimizi hep birlikte güvenli ellerimizle inşa edeceğiz.